Advokacie je byznys, jako každý jiný.

Lze ho tedy dělat dobře, ale také velmi špatně. Naše vlastní zkušenosti hovoří o tom, že někteří jednotlivci i skupiny tento byznys dobře nedělají. Přes fabulace, lži a falešnou naději klienta vysají finančně a ve finále i psychicky. Dokážeme vás připravit na tento střet, abyste byli partnery, nikoli "chodícími peněženkami".

Realitou v advokátním byznysu je někdy bohužel praxe, která mnohdy ničí bezdůvodně lidské životy, ničí práci, kterou vytvořili jednotlivci či skupiny lidí. A to na základě divadelních inscenací, které sehrál advokát nebo právník proti klientovi.

Advokát nebo právník je bezpochyby formálně vzdělaný člověk, ale to ještě neznamená, že to dokáže zúročit. A především, že to nezúročí na váš úkor.

Situace, ve které se člověk ocitne ve chvíli, kdy hledá advokáta, není ve velké většině ničím příjemným. Takový člověk hledá pomoc, řešení, naději a to je něco, čeho někteří nezodpovědní a nekorektní byznysmani využívají pro své vlastní obohacení. Byli jsme přímými účastníky mnohých pokusů, více či méně úspěšných, jak z důvěřivého Klienta na základě vyfabulovaných skutečností vymámit velmi vysoké finanční prostředky, přesto že si dotčený advokát byl naprosto v daném okamžiku vědom skutečnosti, že klientovi není schopen pomoci. Naději, kterou prodávají tito lidé, jsme mnozí zaplatili velmi vysokými cenami, které byly vkládány s důvěrou v naději a v možnosti docílit spravedlnosti.

Okrádání neznalých a důvěřivých Klientů není ničím vyjímečným.

My v ČFTI nehrajeme žádné hry, sdělíme vám fakta a advokát nebo právník, ke kterému vás přivedeme, se k vám bude chovat korektně.

Pomůžeme vám vybrat dobrého advokáta a najít řešení vašeho problému

Kontaktujte nás

V čem vám můžeme pomoci

Advokát vs. Právník

  • Zajistíme dobrého a prověřeného advokáta
  • Vytvoříme transparentní vztah mezi vámi a vašim advokátem
  • Provedeme vás reálnými hrozbami a připravíme vás na ně

Kontaktujte nás

Podobné články